PCJM Praha

16.11.2014 08:58

Mladší žačky Žirovnice vyrazily 14.-16.11.2014 na turnaj do Prahy. Na tomto turnaji byla přihlášená družstva:  DHC Plzeň, Zlín 2002, Bohumín, Háje Praha, Písek, Havlíčkův Brod, Velká nad Veličkou, Ivančice a Žirovnice. Vzhledem  k okolnostem, že tým je tvořen převážně děvčaty roč. 2003, byly pro nás týmy ze Zlína a z Plzně nedostižitelné. Prohra s týmem Bohumína a Velké nad Veličkou byla trochu nešťastná, když jsme vyhráli první poločas, ale nezvládli poločas druhý a zápasy tak prohráli.  Ostatní zápasy jsme vyhráli a nakonec jsme skončili na 5 místě s konečným skóre 87:96.

Z Prahy jsme ale neodjeli s prázdnou a to Kristýna Coufalová byla vyhlášená nejlepší střelkyní celého turnaje s celkovým počtem 36 gólů.

Žirovnice – Bohumín          12:15

Žirovnice – Zlín                   10:16

Žirovnice – Plzeň                  6:14